Zoek jij een leerwerkplek in de ouderenzorg? Dan is dit jouw kans! Laat je opleiden tot verzorgende IG/MZ of verpleegkundige niveau 4! Wij bieden vanaf februari 2024 leerwerk plekken aan voor deze reguliere opleidingen.
Regio: Amersfoort (locaties in Nijkerk, Leusden, Achterveld, Hooglanderveen, Soest)
Uren: 28 uur (Leerarbeidsovereenkomst)
Duur opleiding: verzorgende IG/ MZ: 2-2,5 jaar en verpleegkunde: 2-3 jaar
Salaris: leerlingen jonger dan 21 jaar ontvangen een leerlingensalaris. Ben je boven de 21? Dan ontvang je salaris conform cao VVT Helpende zorg & welzijn (FWG 25), verzorgende IG/MZ (FWG 35) en verpleegkunde (FWG 45)
Wat ga je doen
Wil jij werken binnen de zorg en zoek jij naar een passende BBL plek? Laten wij je even een stukje verder helpen. Leren en er ook nog voor betaald krijgen. Want werken in de zorg is heel erg uitdagend en tof! Daarnaast help je er een ander mee. Mooier kan niet, zou ik zeggen! In onze organisatie hebben we opleidingsplekken voor helpende, verzorgende IG/ MZ of verpleegkunde niveau 4. Dit kan als leerling op een van onze locaties of in een van onze wijkteams.
Je wordt in de praktijk opgeleid. Natuurlijk sta je er niet alleen voor, er staat een team (onder andere een werkbegeleider) voor je klaar om je te ondersteunen in jouw leerproces. Daarnaast verwachten we vanuit jou een actieve leerhouding, passie voor de ouderenzorg en inzet en enthousiasme om de opleiding tot een goed einde te brengen.
Tijdens je opleiding heb je een leerarbeidsovereenkomst voor 28 uur, hiervan ben je 24 uur aan het werk op locatie. Ga je in de wijk werken dan krijg je een contract van 24 uur, hiervan ben je 20 uur aan het werk. Houd er rekening mee dat werken in de zorg betekent dat je onregelmatig werkt (dag- en avonddiensten) en dat je ook twee weekenden per maand werkzaam bent.
Klaar met je opleiding? FEEST! En natuurlijk mag de vlag uit! Als je jouw diploma hebt gaan we ervan uit dat je een mooie werkplek kunt vinden bij Beweging 3.0.