Zoek jij als verpleegkundige of verzorgende IG naar een afwisselende baan met de uitdaging van verschillende handelingen? Een zelfstandige baan met verantwoordelijkheid én in een fijn team? Wij hebben een middagroute waardoor het aantal opkomstmomenten beperkt wordt! Is dit waar je naar zoekt? Welkom!
Regio: Leusden / Centrum Noord / Centrum Oost
Uren: 20 -24 uur
Functie: verpleegkundige / verzorgende IG
Opleiding: verpleegkundige / verzorgende IG
Salaris: conform cao VVT FWG 45/ 35
In verband met wijzigingen in de cao VVT volgen er loonsverhogingen. Op 1 oktober 2023 komt er 5% bij, op 1 maart 2024 wordt het salaris met nog eens 2,5% verhoogd, en op 1 oktober 2024 komt daar nog eens 2,5% bij. Per januari 2024 volgt er een reiskostenverhoging naar €0,17,- woon- en werkverkeer.
Wat ga je doen?
In de rol van verpleegkundige of verzorgende IG in de thuiszorg werk je zelfstandig en heb je veel verantwoordelijkheid, mede doordat je zelf (uiteraard ook in overleg met het team) kunt beslissen. Als jij van afwisseling en uitdaging in je werk houdt dan is het werken als verpleegkundige of verzorgende IG in de wijkverpleging zeker wat voor jou!
In team Leusden Centrum Oost vindt veel hoogcomplexe zorg plaats, waaronder terminale zorg en intensieve zorg bij dementie. Als team hebben we veel aandacht voor elkaar en doen we geregeld leuke dingen buiten werktijd om.
In team Leusden Centrum Noord wordt er met name zorg besteed aan cliënten met een kortdurende zorgvraag, wondzorg tot terminale zorg, waardoor de zorg dynamisch is en er snel ingesprongen moet worden op situaties.
Daarnaast is de collegialiteit in het team is groot en er wordt tijd genomen voor laagdrempelig contact en uitjes.
Saskia Eerland werkt met veel plezier als Verzorgende in de thuiszorg 'De diversiteit in de wijk is enorm en je maakt zoveel mee!'. Lees hier haar hele verhaal.
Achterveld - Leusden
Elk wijkverpleging team bestaat uit zorgverleners van verschillend niveau. Je hebt veel contact met je collega’s. Het dagelijks contact met cliënten, familie/relaties van cliënten en vrijwilligers zal centraal staan binnen het werk in de wijkverpleging.
Jorien van den Pol werkt als verpleegkundige in de thuiszorg. 'Je hebt een centrale functie voor de cliënten in de wijk. Je biedt zelf zorg, maar hebt ook contact met huisartsen en andere zorgverleners.' Lees hier haar hele verhaal.
Werken bij Beweging 3.0: altijd een goede keuze!
Beweging 3.0 is actief op het gebied van zorg, wonen en welzijn in de regio Eemland. Een grote organisatie die voor jou diverse mogelijkheden biedt tot doorgroei en ontwikkeling. Zo hebben wij een eigen Academie om mensen op te leiden en stimuleren wij interne doorstroom en groei.